Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

Hakkımızda

BİLGEN ART İNŞAAT 1970 yılların sonlarına doğru Malatya ve Mersin İllerinde İnşaat ve Gayrimenkul işlerine başlayarak İnşaat Sektöründe Geleceğe yönelik evler inşa hedefiyle faaliyetlere başlanmıştır. Yönetim kadrolarınca benimsenen ileri görüşlü vizyon ve yenilikçi zihniyet, bu paralelde gelişen organizasyon yapısı ve ulaşılan performans seviyesi ile kısa bir süre içerisinde GRUP şirketleri ulusal olduğu kadar uluslararası platformlarda da özellikle inşaat ve ticaret alanlarında önemli yerlere ulaşmışlardır.

Günümüzde BİLGEN ART İNŞAAT , İnşaat ve Ticaret, Gıda ve Tarım Ürünleri olarak iki ana faaliyet alanına yayılmış beş fazla şirket ve ortaklıktan oluşmaktadır.

BİLGEN ART faaliyetlerinin odak noktası, teknolojik ve endüstriyel altyapı projeleridir. Geniş uzmanlık alanı, müteahhit olarak Türkiye'nin her yanında büyük çaplı altyapı projelerinin başarı ile sonuçlandırılmasında önemli paya sahiptir.

BİLGEN ART İNŞAAT yukarıda kısaca değinilen kabiliyetleri ile fizibilite çalışmalarından yüksek teknoloji gereksinimli anahtar teslim endüstriyel tesis projelerine BİLGEN ART 21. Yüzyıl’da da gelişme sürecine ve büyük çaplı projelerde oynadığı lider rolüne aynı hızla devam edeceğinin en büyük kanıtıdır.

Proje ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! +90 (422) 211 48 48

BİZ SİZİ ARAYALIM