Telefon
WhatsApp
Başkanımız

Başkanımız

Resul BİLGEN

Yönetim Kurulu Başkanı

“Hayatı, “İnsan – Çevre – Huzur” ekseninde inşa ediyoruz”
İnşaat sektörü içinde bulunduğumuz dönemde, inşaat ve iktisadi faaliyetlerdeki dalgalanmanın da etkisiyle büyük değişiklikler geçiriyor. Bu değişim, firmaların toplumla olan ilişkisini güçlendirmek ve halkın talep ve beklentilerine yanıt vermek konularında çeşitli fırsatlar yaratıyor. Bilgen Art olarak adil ve çevreye duyarlı iş anlayışımızla ve tamamen şeffaf iş faaliyetlerimiz yoluyla; yaptığımız tüm işlerde Kurumsal Sosyal Sorumluluk anlayışımızı ifade etmeye çalışıyoruz.
Bununla birlikte; biz eserlerimizi oluştururken öncelikle İNSANA ve HAYATA değer veriyoruz. Projemizin başından sonuna kadar insana hizmet bizim en temel değerimiz konumunda bulunuyor. Her başlangıçta, öncelikle “Çevresiyle Uyumlu Huzurlu İnsan” portrelerimizi nasıl yerleştirebileceğimizi planlamayla başlıyor ve bunun sürdürülebilir olması için proje yaşam döngüleri oluşturuyoruz. Kısacası biz, bina değil; “YAŞAM” planlıyoruz. Bilgen Art tüm projelerinde bu planlamaya bizzat şahit olabilirsiniz.

Sağlık ve Güvenlik”, iş standardımız; “Konforlu Düzen”, diğerlerinden bir adım öne çıktığımız kavramımız; “Yenilik ve Yenilikçilik”, dünyaya bakışımızı yansıtan ilkemiz; “İnsana Değer Vermek”, felsefemiz ve “Kaliteli Hayatın Desteklenmesi” ise bizim olmazsa olmazımızdır.

Sizleri de Bilgen Art güvencesine, kalitesine ve huzuruna bekliyoruz.

Proje ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! +90 (422) 211 48 48

BİZ SİZİ ARAYALIM