Telefon
WhatsApp
  • 05 Haziran 2020, 18:43
İç Mimari & Proje & Dekorasyon

BİLGENART İNŞAAT dekorasyon tasarımlarının projelendirilip, iç mimari / dekorasyon uygulamalarını yapmayı önemsemekteyiz. Bizim iç mimari / dekorasyon proje tasarım ve uygulama kriterimiz, kurguladığımız mekanı kullanacak insanların verimliliğini en üst seviyede tutmak için gerekli şartların sağlanması ve bu doğrultuda iç mimari / dekorasyon tasarımlarının gerçekleştirilmesidir.

İç Mimari / Dekorasyon proje tasarımlarını yaparken; yaratıcılık, verimlilik, konfor, öğrenme, işbirliği, gizlilik, esneklik, sağlık ve sürdürülebilirlik üzerinde önemle durmakta olup iç mimari / dekorasyon projelerimizi ve iç mimari / dekorasyon uygulamalarımızı bu kriterler doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.

Amacımız, Fiziki şartları idealize edilmiş yaşama, sosyal ve çalışma mekanlarının, müşterilerimizin iş stratejilerini ve yaşam konforlarını destekleyecek şekilde organize edilerek iç mimari / dekorasyon tasarımlarının projelendirilip, iç mimari / dekorasyon proje uygulamalarının gerçekleştirilmesidir. İç Mimari / Dekorasyon, mekanı kullanan insanlara bağlı olup, etkili bir iç mimari / dekorasyon proje tasarımının yapılabilmesinin, yenilikçi ve taze fikirlere bağlı olduğunu bilmekteyiz. Akılcı planlama ve yaratıcı problem çözme yeteneğimiz sayesinde, güzel ve performanslı iç mimari / dekorasyon tasarımlarını projelendirip, iç mimari / dekorasyon uygulamalarını taahhüt edilen süre ve bütçe içerisinde yapmaktayız.

BİLGENART İNŞAAT ‘ın son yıllardaki iç mimari / dekorasyon uygulama ve proje işlerinin çoğunluğunu; Konut / daire iç mimari ve ev dekorasyonu, Villa iç mimari / dekorasyonu, ofis iç mimari / dekorasyonu, çeşitli genel müdürlüklerin iç mimari / dekorasyonu , mağaza iç mimari / dekorasyonu, Restaurant iç mimari / dekorasyonu, Kafe iç mimari / dekorasyonu, Bar iç mimari / dekorasyonu, Otel iç mimari / dekorasyonu, Hastane iç mimari / dekorasyonu, endüstri ve sanayi yapıları iç mimari / dekorasyon proje ve uygulamaları oluşturmaktadır. BİLGENART İNŞAAT ‘ın sunduğu İç mimarlık / dekorasyon proje ve uygulama hizmetlerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Proje ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Hemen Arayın! +90 (422) 211 48 48

BİZ SİZİ ARAYALIM